Szanowni klienci, za kilka chwil zostaniecie przekierowani na stronę www.monacor-webshop.com. Możesz dowiedzieć się, dlaczego zostałeś przekierowany tutaj:

Szanowni klienci

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 stycznia 2024 r. nastąpił ostatni etap połączenia Monacor Beteiligungs GmbH z Monacor International GmbH & Co. KG. W tym dniu spółka przejmująca (Monacor International GmbH & Co. KG) nabyła wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej (Monacor Beteiligungs GmbH).

Informacje prawne:

Monacor International GmbH & Co. KG, utworzona i działająca zgodnie z prawem niemieckim, z siedzibą w Bremie, Niemcy, Zum Falsch 36, 28307 Brema, zarejestrowana w Rejestrze Handlowym Sądu Rejonowego w Bremie pod numerem HRA 11830, prowadzi działalność gospodarczą w Polsce poprzez oddział Monacor International GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce (adres oddziału: 54-611 Wrocław, ul. Stanisławowska 30), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0001073317. Od dnia połączenia, tj. 12 lutego 2024 r., działalność będzie kontynuowana przez Monacor International GmbH & Co. KG, która stanie się stroną wszystkich wiążących umów. Na dzień 12 lutego 2024 r. obowiązują następujące informacje rozliczeniowe: Monacor International GmbH & Co. KG Zum Falsch 36 28307 Brema, Niemcy NIP: 8943226064

Prawnie poprawne dane polskiej siedziby są następujące:

Monacor International GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce ul. Stanisławowska 30, 54-611 Wrocław, Polska

Imię i nazwisko dyrektora zarządzającego: Thomas Mikus

Osoby upoważnione do reprezentowania oddziału w Polsce (na podstawie wpisu do KRS):

  • Thomas Mikus, E-Mail: mikus@monacor.com, Tel.: +49 421 4865 0
  • Hendrik Iffländer, E-Mail: ifflaender@monacor.com, Tel.: +49 421 4865 0
  • Daniela Żurad, E-Mail: daniela.zurad@monacor.pl, Tel.: +48 570 113333
  • Michał Macocha, E-Mail: michal.macocha@monacor.pl, Tel.: +48 570 696666

Co zmieni się dla Ciebie jako klienta i partnera?

MONACOR INTERNATIONAL - THE AUDIO COMPANY jako dostawca profesjonalnych rozwiązań w zakresie technologii audio, znacząco rozszerza digitalizuje obszar oferowanych usług. Dzięki temu będziemy jeszcze szybsi i jeszcze lepiej wesprzemy Twój biznes na drodze do sukcesu. Co równie ważne, dotychczasowy zespół pracujący w polskim oddziale nadal jest do Twojej dyspozycji.

Sklep internetowy B2B (Webshop):

Możesz już zarejestrować się jako klient B2B w naszym nowym sklepie internetowym MONACOR INTERNATIONAL GmbH & Co. KG. Ze względów prawnych, musieliśmy dezaktywować funkcję zamówień w dotychczasowym polskim sklepie internetowym. Podane tam ceny produktów nie są już aktualizowane i nie są już wiążące. Stara platforma B2B zostanie wyłączona w połowie nadchodzącego tygodnia kalendarzowego [tydzień 8], a jej adres URL przekierowany do sklepu internetowego MONACOR INTERNATIONAL, który można znaleźć pod poniższym linkiem:

www.monacor-webshop.com

Sklep internetowy jest obecnie dostępny w języku angielskim z formatem waluty euro. Wdrożenie sklepu internetowego w języku polskim z cenami w złotówkach jest w końcowej fazie testów i zostanie uruchomione wkrótce. Poinformujemy o tym osobno. Jako część potężnego zespołu MONACOR INTERNATIONAL, z niecierpliwością czekamy i liczymy na kontynuację naszej dobrej i udanej współpracy z Państwem.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt w dowolnym momencie.

Z wyrazami szacunku

Michał Macocha
Country Manager